esmaspäev, 9. november 2009

õpitoast rääkides...

Aegajalt ikka juhtub, et keegi küsib mult õpitoa kohta, et kas ma teeksin jne. Tõttöelda ma olen siiani koguaeg pigem mõelnud, et vara veel on seda ette võtta, kuna oma meelest pole ma ise veel õpipoisi staatusest sugugi väljas... Samas teisest küljest, kui me räägime väga elementaarsest ja lihtsast ehete tegemise abc-st, mis jääb sageli pigem selle taha, et inimene ei tea kohe milliseid materjale (ja kuidas täpselt) mõne konkreetse asja valmistamiseks kasutada... Ja ega kõik meist pole ka seda tüüpi, et tahaks ise jalgratast leiutama hakata vist. Tõsi on see, et kuigi netis leidub üpris palju infot erinevate tehnikate ja tööriistade kohta on koos tehes ikka lihtsam ja mõistagi lõbusam ka :P.

Miska ma tegelikult tahaksingi hoopis teada seda, et kui palju oleks Tartus huvilisi, et teha enne jõule üks pisikene ehete meisterdamise õpituba algajatele? Et andke endast märku - ja rõhuge mu kohusetundele, sest siis ma püüaks välja mõelda ka mõne kena kohakese, kus ehk saaks sedalaadi asjaga üks paar kolm tunnikest rahulikult tegelda.

8 kommentaari:

 1. Uppsala maja on mõnus koht sellisteks asjadeks ja mitte üle mõistuse kallis ;)

  VastaKustuta
 2. No ma näen, et inimesed tormi veel ei jookse - ilmselt pole siis mul ka suuremat mõtet pabistada ;-)

  Täh :D

  VastaKustuta
 3. Ma ei jõua viimasel ajal just tihti blogisid lugema (farmipidamine Facebookis neelab kogu minu aja), aga koos meisterdamisest olen ma kindlasti huvitatud.
  Kui valida õpitoaks nt. laupäevane päev, siis võiks küsida loomemajanduskeskuse kohviku perenaiselt luba sealses kohvikus midagi korraldada.
  http://www.lmk.ee/kultuurikohvik

  Kui su plaan on kindel, võiks Kullaketrajates selle maha hõigata ;)

  VastaKustuta
 4. Eee - plaan ei ole veel üldse nii kindel. Ses mõttes, et ideeliselt ma hea meelega näitaks ja õpetaks - kui keegi tahab. Lihtsalt organiseerimine pole just minu tugevaim külg :-).

  VastaKustuta
 5. mina tahaksin kindlasti:) ja paar sõbrannat ka.

  VastaKustuta
 6. Oi väga tahaks :)

  VastaKustuta
 7. No sel juhul pole mul vist pääsu ;-).

  Jälgigem reklaami :)

  VastaKustuta

Teie kommentaarid teevad mulle rõõmu ja kui vähegi võimalik ma ka vastan neile!