esmaspäev, 18. jaanuar 2010

vilditud loomad

Vahepeal lihtsalt juhtub toredaid asju. Enne jõule käisin Vunderi poes otsimas peenikest hõbetatud traati ja mis ma leidsin - et neil on müügil viltimise villa! Ilusad 40-grammised pakikesed, mis ei maksnudki nii kole hirmus palju. Ma pole julgenud osta omale mingit suurt kogust villa kalli raha eest, kuna pole sugugi kindel olnud, et ma sellega ülepea midagi teha oskan. Ehk siis alustamiseks on just sellised väikesed kogused heaks variandiks ma leian. Kuigi peab ütlema, et see kogus polnud nii väike midagi - päris paras kogus :). Ka viltimis-nõelad sain sealtsamast. Traati sain ikka ka.

Aga siin ongi mu esimesed viltimise katsetused :). Koer ja kass. Oranzid nagu apelsinid :P Ma tegelikult ei plaaninud eriti midagi just neid toone valides - valisin lihtsalt oma lemmiku - tumepunase ja midagi sobivat juurde.Viltida on täitsa mõnus. Hiljem tegin veel ühe trolli ka:

7 kommentaari:

 1. ägedad! Ja ilus blogi päisepilt ka :)

  VastaKustuta
 2. Loomad on ikka tõsiselt änksad...ja teha oli kah täitsa lahe neid. Minu koer langes küll kassi ohvriks ja on nüüd ühe kõrva ja sabata :)

  VastaKustuta
 3. Koerad langevadki sageli kasside ohvriks ;-)

  On jah lahe teha... Kui nüüd võrrelda mänguasja õmblemist ja viltimist... Siis viltimine on lausa lust ja lillepidu... Aga usun, et õmmeldud loomake oleks kassile paremini vastu pannud ehk...

  Igaljuhul oled teretulnud minu poole viltima :-)

  Uisutama võiks ka kunagi ikkagi minna :P

  VastaKustuta
 4. Väga lahedad!! :) Ja värvid on ka super.

  VastaKustuta
 5. Väga nunnud! :)
  Mulle jäi ka uus blogi päisepilt silma :)

  VastaKustuta
 6. Aitäh :D

  Mul läks selle päisega ikka aega jah :D Blogi juba üle aasta vana... Aga no sellised asjad ikka juhtuvad kui ise ametilt kujundaja oled... :p

  VastaKustuta
 7. Need loomakesed on väga sümpaatsed... neil on kohe nähtavalt... iseloomu :=)

  VastaKustuta

Teie kommentaarid teevad mulle rõõmu ja kui vähegi võimalik ma ka vastan neile!