kolmapäev, 21. juuli 2010

beezikas-roosakas choker

Või siis teisisõnu "kägistaja". Ma ise mõtlen sellest küll rohkem, kui liibuvast kaelakeest, aga ega vist päris korrektset erinimetust sellel polegi.

Igaljuhul on mul esimest korda selline tunne, et minulgi on "oma toode". Asi, mille tegemist ma mitte ainult ei viitsi korrata, vaid ka naudin täielikult. Eks ta üks paras nikerdamine muidugi ole... Aga selline meeldiv nikerdamine!

Ja tagasiside sellise heegeldatud kee kohta on olnud valdavalt väga positiivne. (Ma julgeks isegi öelda, et särasilmne.) Ehk siis - võib vist rahul olla...See beezikas-roosakas choker oli muuseas ka üks väheseid asju, mis minu ehetest Hansalaadal ka müügiks läks. Jah - ei saa öelda, et oleks hästi läind seal laadal selle müügiga. Ma ei tea, kuidas teistel ehte-meistritel - neid oli vist seegi aasta üpris palju.

Eks müümine on üldse selline huvitav teema. Küllap peab selleks palju rohkem vaeva nägema, kui mina seda praegu teen. Eks ma vaikselt mõtlen siin mõtet etsy poe avamisest... Kui mul ükskord on olemas piiav hulk neid choker'eid äkki?

Tegelt oleks mulle abiks praegu, kui etsy-tajad viitsiksid oma kogemusi jagada. Ma mõtlen, et see vist maksab ka midagi, et oma asjad sinna üles riputada. Kas see ikka tasub ära, kui niiviisi vaikses tempos ja hobikorras ainult nikerdada? Ja üldse on tegelikult seal vist päris kvaliteetne tase ehetel... Ei teagi...

6 kommentaari:

 1. Hansalaadal oli minu arust müümisel selge vahe, kas olid päikese käes või mitte. Laupäeval oli meie müügiplats päikese käes ja inimesed ja hakanud peatumagi. Pühapäeval kolisime varju ja läks paremini. Üldiselt on ehete tegijaid juurde tulnud väga palju, sh ka omanäolisi. Ostjal on minu jaoks raske valikut teha ja eks lõpuks tüdined, ei viitsi vaatamagi hakata, kas enda jaoks leiad midagi või mitte.

  VastaKustuta
 2. Jah - ma ka kuulsin siit-sealt tuttavatelt, et päikese käes olevad lauad jäeti täiesti vahele - võiks öelda, et selles valguses läks ju täitsa hästi mul ikka :D.

  VastaKustuta
 3. mu arust ei on etsy põhiprobleem see, et keegi ei leia su poodi sealt tuhandete hulgast üles, kui sul ei ole mingit väga head promotööd väljaspool etsit (blogid jne) ja ka seespool. mina ei tea, kuidas see kõik käib. mul ei tulnud välja :)

  VastaKustuta
 4. Minul kah etsys pood üleval, mitu korda vedas, sattusin esilehele, kus toodi välja uusi poode, huvitavaid ehteid jne.
  Asi päädus ühe müügiga. Ehe alles teel ja tagasisidet veel pole.
  Aga ehk hakkab vaikselt minema...minu arusaamist mööda peab seal väga palju tööd tegema, et silma jääda- laadima uusi asju mitu korda päevas üles ja kellaajad on kah tähtsad.
  Tegelikult on seal ehtetegijaid jah nõnda palju....peab olema väga omanäoline ja silmatorkav, siis ehk...
  Aga proovida tasub alati, mina pole ka veel alla andnud :P

  VastaKustuta
 5. Ja kindlasti on tõsi see, et fotod ehetest peavad olema tasemel... ma mõtlen, et selles küsimuses mul küll on veel arenguruumi.

  Ma ei leia muideks sinu etsy't, Tsirkusemoor - kas sul polegi blogis linki või ma olengi selline pimekana?

  VastaKustuta
 6. minu meelest on etsys hinnad madalad, millega lõpuks ostetakse. mul on viis enda tehtud mohäärsalli müüa, igaühega on aega läinud nädal- hommikust õhtuni kudunud ja heegeldanud äärepitse. kuid etsys on hinnad nii madalad, et ma saaksin vaevalt materjali kulu tagasi- umbes 1 200 krooni. ei näe mõtet müüa-((

  VastaKustuta

Teie kommentaarid teevad mulle rõõmu ja kui vähegi võimalik ma ka vastan neile!