reede, 29. aprill 2011

sinine kingikarbike

Ei saa öelda, et mul poleks olnud tore ja ehterohke puhkus. Mitte, et ma nüüd nii hullult palju oleksin ehteid juurde teinud... Küll aga olen niisama saanud "tegelda" - ja see on tegelikult täitsa tore. Lausa uskumatult tore, kui nüüd tõele au anda.

Näiteks tegin ma oma disainimaja poekese lõpuks ometi mingil kujul valmis - asi mis mu do-doo-listis juba päris kaua ootel oli... Konto ma tegin sinna juba jaanuaris ära... Kusjuures põhiline takistus on mul selliste asjade juures peaaegu alati see, et sinna peab ju midagi asjaliku infot ka juurde lisama... Igaljuhul tehtud ta nüüd sai ja eks näis, mis saama hakkab sellega ja kas keegi üldse miskit ostab ka :D

Kingikarbikese idee tuligi mul muuseas tänu selle poega tegelemisele. Lihtsalt mõtlesin, et võibolla ehteostjatele meeldiks, kui mul oleks miskit pakkematerjali ka pakkuda juurde. See on tegelikult üpris lihtne karbike - esimeses klassis õpetati kuidas seda teha :D. Aga ma mõtlen, et mõnikord ongi just lihtne asjake see, mis i-le täpi paneb... ?

4 kommentaari:

 1. Õnnitlused poe puhul! See on nii ilus ja värviline :)

  Ja mu meelest on see karp väga hea idee, sest tõesti, juhul kui soov kingituseks ehe osta, siis on mugav, kui saab selle juba kinkekarbis.

  VastaKustuta
 2. Aitäh :)

  Ma loodan, et aja jooksul sinna poodi ka kraami veel lisandub ;-)

  Päikest!

  VastaKustuta
 3. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 4. Ma ei kasutanudki ühtegi õpetust - see on ikka seesama karbike, mida koolis juba ammu õpetati. Usun, et kõigil on suht sama haridus selle koha pealt. Et neid ülearuseid murdejooni ei jääks, ma võtsin ühe noist karbikestest ette ja joonistasin lõikekontuurid arvutisse ja printisin välja - tõsi natuke nuputamist oli alguses, et kuidas seda siis ikkagi nüüd kokku panna. Aga nagu näha juuresolevalt pildilt :D

  Materjaliks on tavaline (paksem) paber.

  Üks nipp, mida võib veel proovida, kui pole printerit on see, et joonistad shablooni järgi paberile karbi lõikekontuurid ja oluline on ära märkida karbi keskkoht - selle jaoks olidki muidu ju nood häirvad keskmised ristuvad jooned, et keskpunkti saada - nurgad tuleb ju sinna kokku murda. Ja edasi juba on puhas fantaasia ja kujundamise rõõm :)

  Võibolla sai see nüüd veidi segane lugu siia, aga ma loodan, et miskit abi ikka oli:-) ja näita siis valmis karbikest meile ka, onju ;-)

  (Kellel omal ei ole tahtmist jannata ise karpide leiutamisega sellele võin kujundusteenust ka pakkuda :) Vt minu tavalist ehtekarpi: http://siretart.blogspot.com/2011/03/wonder-wonder.html

  Muide - seal postituse lõpus on mõned ilusate karpide lingid - osad koos juhendiga!)

  VastaKustuta

Teie kommentaarid teevad mulle rõõmu ja kui vähegi võimalik ma ka vastan neile!