laupäev, 9. juuli 2011

mul on täna š-š-šünnipäev

Tegelikult mõistagi mitte minul - vaid sellel blogil täitub täna kolm aastat. Tagasivaadates täiesti uskumatu, et ma nii kaua olen püsivust üles näidanud ja üldse ehte-hobindusega tegelda viitsinud. Kes mind isiklikult tunnevad teavad ka seda, et iga natukese aja tagant valdab mind soov "amet maha panna". Aga noh... Praeguseni paistab veel, et on indu ja tegutsemislusti siiski piisavalt jätkunud... Seega ma mõtlen, et olekski aeg seda kõike ka tähistada ja jagada välja mõned kingitused :-)

Kõigepealt mu truudele blogilugejatele -- loosiksin Teie vahel hea meelega välja sellise kena paari lehekujulise ripatsiga kõrvarõngaid (ca 5,5cm on nende pikkus koos konksuga ja materjaliks polümeersavi, klaashelmed ja hõbetatud komponendid). Kõrvarõngaste loteriis osalemiseks on vaja selle posti juures kommentaaris soovi avaldada ja juhul kui Teil pole bloggeri profiilis kirjas, siis jätke ka kontakt, mille kaudu Teiega ühendust saab võtta võidu korral). Kõrvarõngad loosin välja 3.08.2011, mis on sobivasti mu enda sünnipäev ja just paras aeg, et kingitustega tegelda ;-). Postikulu loomulikult kannan mina, kui võitja just Tartus ei asu, mispuhul võib ka niisama trehvata.Ja kuna juba läks jagamiseks siis teavitan ka teisest väikesest plaanist - nimelt kõik kenad inimesed kes armastavad Facebook'is hängida ja "laikida" ja kellele ühtlasi meeldivad minu valmistatud ehted -- selle roosa valgete pärlitega heegeldatud prossi loosin välja 1.09.2011 kõikide nende vahel, kes laigivad mu ehtealbumit pealkirjaga "Some jewellery" Roots Art OÜ feissbuki lehel. Need kes juba laikinud on osalevad selles loteriis ka... Oma feissbuki profiilis selle info jagamist ma kohustslikuks teha ei plaani. Ei keela ka, kui keegi ise tahab mulle reklaami teha, kuid sundust selleks ei ole.

3 kommentaari:

 1. Palju palju õnne sünnipäeva puhul! :) Tore on olnud vaadata, kuidas ehtelooming areneb ja ideed kasvavad. On olnud väga tore aeg ja mul hea meel, et sa pole mütsi nurka visanud. koos on ikka mõnusam. ma püüan ka varsti jälle mütsi üles korjata...

  VastaKustuta
 2. Palju õnne!!
  Minule ka väga meeldib, et ei ole mütsi nurka visanud ja jätkuvalt ilusaid ehteid näitad (peamiselt ikka teed).
  Jõudu ja häid ideid edaspidiseks!!

  VastaKustuta
 3. Palju õnne ja huvitavaid ideid uute ehete meisterdamisel!
  Olen juba mõnda aega seda blogi lugema sattunud ja hirmsasti meeldivad su tehtud ehted :) mu erilised lemmikud on muidugi kõrvarõngad (ühed sinu tehtud olen endale soetanud kah), aga ka kõik muu siin nähtu on imeilus.
  Võtaks ka hea meelega loosimisest osa.
  Katrin (katrinu@tdl.ee)

  VastaKustuta

Teie kommentaarid teevad mulle rõõmu ja kui vähegi võimalik ma ka vastan neile!